| Stock |
2.044 |
| Code | 33.202.88 |
| Model | AXIS |
| Description | Metal key holder with a modern and functional design. Thanks to its multifunctionality, it can be easily transformed into a mobile phone holder, making it suitable for everyday use. An ideal promotional product with added value. Key holder is packed in a gift envelope. Key features: Key holder • Zinc alloy • Modern design • Multifunctional key holder • Mobile phone holder • Practical use • Packed in a gift envelope |
| Color | Shiny metal |
| Dimension | 5.6 x 3.1 x 0.8 cm |
| Package | 200/50 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Material | Metal |
| Print type | Laser engraving |
| Bar code | 8605040086070 |
| Recommended print type | Laser engraving |
| Pieces per carton | 300 pieces |
| Carton dimensions | 0.31 x 0.14 x 0.4 m |
| Carton gross weight | 10.24 kg |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 732620009000 |