| Stock |
17.128 |
| Code | 32.299.10 |
| Model | GEISHA |
| Description | GEISHA is the flagship model in our fan collection, made from polyester with a wooden handle suitable for laser engraving - allowing elegant and durable branding. Its wide range of colors and sophisticated design make it an extremely attractive promotional and corporate gift for summer events, trade shows, team building activities, and other outdoor occasions. Supplied in a gift box, it’s ready for presenting and gifting. Key features: Material: polyester and wood • Gift box |
| Color | Black |
| Dimension | 23 x 2.7 x 2 cm |
| Package | 200/100/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Material | Wood, Polyester |
| Additional equipment | Gift box |
| Print type | Laser engraving |
| Bar code | 8605040081129 |
| Recommended print type | Laser engraving |
| Pieces per carton | 200 pieces |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.27 x 0.441 m |
| Carton gross weight | 10.29 kg |
| Carton volume | 0.05 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 442199990000 |