| Stock |
37.794 |
| Code | 10.109.10 |
| Model | PAPIRUS |
| Description | De Chugelschriber PAPIRUS isch es Werbemodell mit eme Papierghüüs, designed für Marke, wo en verantwortungsvollerä Umgang mit Materialie und Nachhaltigkeit hervorhebe wend. Liicht und praktisch für de tägliche Gebruch, verfüegt er über e 0,7 mm TC-Chugel für glattes und präzises Schriibe, während d blaui Tinte d Standard-Gschäftsaaforderige erfüllt. Sis eifachs Design und d breiti Farbpalette mache ne geignet für Werbkampagne, Events und grossflächigs Branding mit eme natürlich inspirierte Ussehe. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Ghüüsmaterial: Papier • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 0.8 x 14cm |
| Package | 1000/100 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Material | Papier |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040027400 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4.5 x 0.5 cm |
| Pieces per carton | 1000 pieces |
| Carton dimensions | 0.175 x 0.225 x 0.53 m |
| Carton gross weight | 6.14 kg |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810100000 |