| Stock |
18.914 |
| Code | 32.182.20 |
| Model | SANDY |
| Description | SANDY is an inflatable ball perfect for summer, sunny days, the beach, fun, and outdoor gatherings. Thanks to its easy use and portability, it’s a great accessory for summer events and promotional activities. The surface of the ball is suitable for screen printing, allowing clear and effective branding. Key features: Material: PVC |
| Color | Blue |
| Dimension | Ø 30cm |
| Package | 200/50/1 |
| Net weight | 0.05 kg |
| Material | PVC |
| Print type | Screen printing |
| Bar code | 8605040012529 |
| Recommended print type | Screen printing |
| Recommended print dimension | 6 x 6 cm |
| Pieces per carton | 200 pieces |
| Carton dimensions | 0.33 x 0.35 x 0.32 m |
| Carton gross weight | 11.08 kg |
| Carton volume | 0.04 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 950662000000 |