| Stock |
2.151 |
| Code | 33.207.10 |
| Model | WIZ |
| Description | Key holder made of PU leather with a circular metal detail in the centre. It features a modern and visually appealing design suitable for business and promotional use. Key holder is packed in a gift envelope. Key features: Key holder • PU leather and zinc alloy • Circular metal detail • Modern design • Visually appealing look • Suitable for promotional use • Packed in a gift envelope |
| Color | Black |
| Dimension | 6.6 x 2.9 x 0.6 |
| Package | 300/50/1 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Material | Metal, PU leather |
| Print type | Laser engraving |
| Bar code | 8605040069936 |
| Recommended print type | Laser engraving |
| Pieces per carton | 200 pieces |
| Carton dimensions | 0.205 x 0.25 x 0.36 m |
| Carton gross weight | 6.26 kg |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 732620009000 |