| Code | 34.750.92-28X20X9 |
| Model | CLARA |
| Color | Rosegold |
| Package | 30/1 |
| Net weight | 0.39 kg |
| Material | Papier |
| Bar code | 8605073871520 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Heissprägefolie |
| Pieces per carton | 20 pieces |
| Carton dimensions | 0.34 x 0.18 x 0.43 m |
| Carton gross weight | 8.42 kg |
| Carton volume | 0.03 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 481960000000 |