| Code | 34.709.10-28X20X9 |
| Model | FRIDA |
| Color | Schwarz |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.37 kg |
| Material | Papier |
| Bar code | 8605073839971 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Heissprägefolie |
| Pieces per carton | 20 pieces |
| Carton dimensions | 0.34 x 0.18 x 0.43 m |
| Carton gross weight | 7.68 kg |
| Carton volume | 0.03 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 481960000000 |