| Code | 34.708.10-33X27X12 |
| Model | GRACE |
| Color | Schwarz |
| Package | 30/1 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Material | Papier |
| Bar code | 8605073855902 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Heissprägefolie, Siebdruck |
| Pieces per carton | 30 pieces |
| Carton dimensions | 0 x 0 x 0 m |
| Carton gross weight | 0.00 kg |
| Carton volume | 0.00 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 481960000000 |