| Stock |
5.984 |
| Code | 38.164.10 |
| Model | HAMILTON |
| Description | Autoladegerät für mobili Grät mit ere Gsamtusgangsleistig vo bis zu 84W, kompatibel mit Auto und Lastwage (12–24V). Es ermöglicht s gliichzytig Lade vo bis zu drü Grät mit ere Kombination vo USB-A, Type-C Port und eme integrierte Izuehkabel. Unterstützt schnells Lade via PD und PPS Technologie, was en zum leistungsstarke und praktische Accessoire für de täglich und gschäftlich Gebruch im Fahrzeug macht. Wichtigsti Eigeschafte: Autoladegerät für mobili Grät • Gsamtusgangsleistig bis 84W • Gliichzytigs Lade vo bis zu 3 Grät • Iigang: 12–24V (Auto/Lastwage kompatibel) • USB-A Usgang bis 18W • Type-C PD Usgang bis 30W • PPS Unterstützig bis 33W • Integrierts Izuehkabel • Schnelllade • Geignet für Branding • Gschänkbox |
| Brand | PIXO |
| Color | Schwarz |
| Package | 54/1 |
| Net weight | 0.09 kg |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox, Schnellladung |
| Bar code | 8605073811915 |
| Pieces per carton | 54 pieces |
| Carton dimensions | 0.28 x 0.3 x 0.33 m |
| Carton gross weight | 5.48 kg |
| Carton volume | 0.03 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440309000 |