| Stock |
10.094 |
| Code | 34.706.10 |
| Model | LUISA |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 31 x 21 x 10 cm |
| Package | 30/1 |
| Net weight | 0.45 kg |
| Material | Papier |
| Bar code | 8605073873227 |
| Empfohlener Drucktyp | Heissprägefolie, Siebdruck |
| Pieces per carton | 30 pieces |
| Carton dimensions | 0.335 x 0.28 x 0.425 m |
| Carton gross weight | 14.18 kg |
| Carton volume | 0.04 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 481960000000 |