| Stock |
5.958 |
| Code | 32.295.71 |
| Model | TOWER 54 |
| Description | TOWER 54 isch es Holzblockspiel mit 54 Elemente, wo Spass für alli Altersgruppe bietet. Es isch perfekt für Familiezäme, geselligs Biinandsii und als Gschenk. S Produkt ermöglicht Branding mit Transfer-/Siebdruck uf de Gschenktüte oder Lasergravur direkt uf de Holzstück, was es zu emene praktische und wirkigsvolle Promoartikel macht. S Spiel isch i re Gschenktüte verpackt, bereit zum Verschenke. Wichtigi Eigeschafte: Material: Holz • 54 Elemente • Gschenktüte |
| Color | Beige |
| Dimension | 17.5 x 5.1 x 5.1 cm |
| Package | 50/25/1 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Material | Holz |
| Standard | CE-Zertifikat |
| Bar code | 8605040034903 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Pieces per carton | 50 pieces |
| Carton dimensions | 0.33 x 0.33 x 0.44 m |
| Carton gross weight | 13.62 kg |
| Carton volume | 0.05 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 950300610000 |