| Stock |
1.732 |
| Code | 34.115.10 |
| Model | TRAVELER |
| Description | TRAVELER isch e praktischi Gepäckidentifikationskartle für d eifachi Beschriftig vo Reisetasche und Koffer. Us Plastik gmacht, isch sie licht, eifach z bruche und hilft bi de schnelle Erkenning vo Gepäck während em Reise. Dank em wirtschaftliche Priis isch sie geignet für Reisenutztig und grossagleiti Promokampagne. Wichtigschti Eigeschafte: Gepäckidentifikationskartle • Material: Plastik • Licht und praktisch • Geignet für Reise • Wirtschaftliche Priis |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 9 x 5.4 x 0.4 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Material | Plastik |
| Bar code | 8605040047415 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 3 x 3 cm |
| Pieces per carton | 500 pieces |
| Carton dimensions | 0.285 x 0.35 x 0.355 m |
| Carton gross weight | 7.92 kg |
| Carton volume | 0.04 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392690979900 |