| Stock |
156.922 |
| Code | 34.334.90 |
| Model | MAGNET CARD |
| Description | MAGNET CARD isch en eifache und funktionelle Wärbmagneet us wisser Plaschtik. Sini flachi und grossi Oberflächi macht ihn ideal für Digitaldruck vo Logos, Slogans oder Wärbnachrichtte. Er befeschtigt sich eifach an Chuehlschränk und anderi Metalloberflächi, was langfrischtige Markesichtbarkeit im alltägleche Umfäld gwährleischtet. Geignet für Masse-Wärbkampagne, Events und breiti Verteilig. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Plaschtik |
| Color | Weiss |
| Dimension | 9.3 x 6.2 x 0.4 cm |
| Package | 300/10 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Material | Plastik |
| Bar code | 8605040011997 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 9.2 x 6.1 cm |
| Pieces per carton | 300 pieces |
| Carton dimensions | 0.24 x 0.225 x 0.245 m |
| Carton gross weight | 10.34 kg |
| Carton volume | 0.01 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850519100000 |