| Stock |
29.502 |
| Code | 34.332.90 |
| Model | MAGNET COIN |
| Description | MAGNET COIN isch en eifache Wärbmagneet us wisser Plaschtik. Sini flachi und grossi Oberflächi isch ideal für Digitaldruck vo Logos, Slogans oder Wärbnachrichtte, für klari Markesichtbarkeit im alltägleche Umfäld. Er befeschtigt sich eifach an Chuehlschränk und anderi Metalloberflächi und chan zum Halte vo Notize, Fotos oder Erinnrige braucht werde. Geignet für Masse-Wärbkampagne, Events, Firmegschänk und breiti Verteilig. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Plaschtik |
| Color | Weiss |
| Dimension | ø 7.2 x 0.4cm |
| Package | 300/10 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Material | Plastik |
| Bar code | 8605040011973 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck |
| Empfohlene Druckgrösse | ø 7cm |
| Pieces per carton | 300 pieces |
| Carton dimensions | 0.255 x 0.19 x 0.265 m |
| Carton gross weight | 7.58 kg |
| Carton volume | 0.01 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850519100000 |